Uvědomujete si, že tapetováním obtěžujete?

Zlatý jjj… Admine, proboha, zasáhni! Quentos ani annas nejednají, to už to tady má opravdu jít celé do kopru?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Můžeš všechny otázky porušující kodex nahlásit. Admin už si to nějak přebere.
Své dvě otázky o plotech myslím smrtelně vážně.

Další odpovědi
ReHu

Neuvědomuji.
Kdo je obtěžován?
Proč je obtěžovaný přítomen?

Mc Merkurion

teda nevim,co se ti na tom nelíbí,položil jsi dvě otázky,a obě odporují pravidlům,takže se nad sebou zamysli…
--- ty víš,kde je nejvyšší plot? já to hledám v googlu a on nic nenachází,tak po­raď…

anonym

Ty nevíš, že quentos ani annas nemají „povolení zabíjet“, tedy skrývat, nedej bože, mazat příspěvky?
Zmiňuješ se od jjj…, co ty o něm víš, když jsi tady krátkou chvíli?

arygnoc

skutočne, stupidita – a to volím mierny termín, zavítala i medzi renomovaných členov.

škoda, preškoda.
úroveň prudko klesá.

;-(

ptáč

Bude z tebe dobrý člověk. Je to cítit.

annas

Quentos ani annas nemají právo otázky mazat, jen nahlásit jako ostatní.

anonym

barbaklan – kolikátý máte zlatý nick?Jste zdejší patron?Hiearchická hvězda?

anonym

Pumprlík – Jak dlouho? O něco déle, než tvůj bronzový. Patron ne, ale mecenáš!

anonym

3 x fuj pro močící klobásku prosím!

anonym

Kdybych věděl, že jsi plnoletá, tak bych tě přeřízl – pilkou na kosti! A vůbec, střihej do školy, máš se toho hodně učit!

anonym

Lamalam: bohužel, poslední dvě stránky jsou zahlceny téměř výhradně otázkami pro otázky, regulerní spam.

anonym

Ale to tak je v normě?!Jste bůh ryzího intelektu?

anonym

ReHu: leccos to vysvětluje.

ReHu

???

anonym

Hloupost a arogance.

anonym

spíš davová psychóza či řetězová reakce stádá, no co?každý nemůže doma močit na klobásky…

anonym

No a?Chcete to tu osvobodit jako tenkrát v Čečensku?Takové to tady je, takový je život.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=fv4R_xhRbbA