natybubu

uvědomujete si vůbec, že Vánoce jsou vlastně už za 2 dny??

já si to začala vlastně uvědomovat až dnes když si šla koupit jeden (mírně drašší)dárek......a přitom jsou to Vánoce a na ty se já nesmírně těšim…takže.....jak to že si to začínám uvědomovat až dnes…
jste na tom taky stejně jako já??

Nejlepší odpověď
Drap

Plně uvědomuji. Zítra to bude za 1 den.

Další odpovědi
briketka10

mě to žíly netrhá
jsem už stará ☺
ježíšek ke mě
chodit přestal..

badisko

no ani neee ja od vcerejska nespal …a jen popijel..(slu­novrat)…takze jsem jak casove pozadu tak blabla bla

bolak

vánoce jsou přesně o vánocích, to je taková moje mnemotechnická pomůcka a podle toho si to pamatuju

jinak to taky říkaj dost často v rádiu a v lese potkávám dost lidí s pilkama..

www

Samozřejmě!
Kapr naporcovaný, brambory uvařené, vše přichystáno.
A neboj, až se budeš muset starat o domácnost, už tě to zjištění nepřekvapí, spíše naopak 😁.

Děda Louda

Nojo, taky jsem se podíval do kalendáře. Blíží se. Už v úterý je první svátek.

honza19hk

ano,ale vůbec mě to netrápí,já je nemám rád.

venkovan

Copak Vánoce, ale za tři měsíce bude daňové přiznání.

Lenča59

holka času dost! =D Vánoce jsou až za minimálně 2 týdny!! Jestli nechápeš: 24.12. se vzbudím mno a 1 hodina trvá skoro jako 24 hodin, a usnout taky nemůžu protože na Vánoce neustále myslím :D

J.Mecir

Taky se těším, nejhezčí je právé zítřek a obdobi pred stredovecerni veceri :D