TLW

Uvědomuje si pes sám sebe?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pes si velmi dobře uvědomuje sám sebe!
Doporučuji přečíst si tohle -
http://judies­.blog.cz/0808/nez-nechate-sveho-psa-vykastrovat

Další odpovědi
Drap

Určitě. A proč by neměl ?

skorcovaz

Pokusy s havrany i s orangutany potvrdili, že zvířata jsou schopné sebeuvědomování. Psí studii jsem neviděla, ale pes má větší mozek, než pták, tak by měl být toho logicky schopen..

kamila44444

Ano, uvědomuje..

RomanP

Uvědomujete si vy samam sebe ? Určitě ano a pes je také myslící savec.