Adushka

Uveď nějáké další zajímavosti o vesmíru.

Prosim odpověste mi na tuto otazku ja ji neim dekuji.

Odpovědi
standa

To je těžký… pro každého je tou ´zajímavostí´ něco jiného.

Mě například zaujal tento článek :
Byl výstup Číňanů do vesmíru podvod? Údajně ano. Čína loni v září oznámila první výstup do vesmíru, ale už tehdy se spekulovalo o tom zda to nebyl podvod. Nyní tyto názory neslábnou, právě naopak. Blogeři tvrdí, že záběry jsou flaešné a nebyly pořízeny ve vesmíru, ale pod vodou.

Na internetu lze nalézt tisíce různých zajímavostí…, tak hledej 🙂

Zdroj: http://nej-zpravy.blogspot­.com/2009/02/byl-vystup-cinanu-do-vesmiru-podvod.html

satan

V noci je tam spousta hvezdicek.