ptáč

Uvažujete o přijmutí uprchlíka k sobě do domu za finanční pomoc?

Za 4000 € měsíčně by to vůbec nebylo špatné.

Navíc namísto chození do práce můžete člověka ze Sýrie seznamovat s naší kulturou a s českou mluvou. Placení češtináři by pukli zlostí, kdyby nově příchozí nechodili k nim.

Nejlepší odpověď
cochee

Ani za 40 000 € měsíčně. Tečka.

Další odpovědi
iceT

Ani omylem. Akorát doufám, že to nebude do budoucna nařízeno jako povinnost. Už tak stačí informace o tom, že pokud bude někdo kritizovat islám nebo jen vytvářet negativismus vůči muslimům, bude za to trestán.

http://werner­.blog.idnes.cz/c/108765­/Kritizovani-islamu-bude-v-EU-jiz-brzy-trestnym-cinem.html

xxx3

nevím, že by taková nabídka byla na stole, ale dobře se pamatuji, že jsme s rodinou po velkých povodních bydleli asi rok u cizích lidí zadarmo. Dodnes jsem jim vděčný (nemuseli jsme spát pod mostem) a uvažuji, že bych tento „dluh“ měl splatit. Jsou to také jenom lidi.

zjentek

proč ne ..měla by to být dívka, cca 17let, snědá…
Místo chození do práce bych ji denně asi tak 7× tak seznámil s naší kulturou, že zdrženlivý islám by mi takovou výpomoc nikdy nezapoměl..

gecco: za 4.000eur/měs. toho vím o kozách jako kterejkoli jinej odborník ..kdyžtak mě oslov- ubytování ve tvé lokalitě si uhradím z platu, dík ;q

anonym

Pokud by uměl kutilské a domácí práce, proč ne?!

gecco

I bez „finanční pomoci“…
Potřebuju zvládnout chov ovcí a koz…
___
Odborníka beru – zn.: IHNED …
___
😁

anonym

To bych šel raději na pracák.
Nenapadlo by mě to nikdy.

ptáč

7× denně :DDD to je ono.

ptáč

Jugare, ale proč? Vždyť změna je život. Žít jako vůdce, bohém, nezávisle na štípačkách v továrně.

anonym

ptáč,ten Jugar je divný patron. Ten by nechal vykrvácet i menstruující že­nu!

setapouch

Barbakane, nepěkně mluvíš o svém kamarádovi Jugarovi! Nezapomněl jsi, že máte být kamarádi?

ptáč

Napřed si můžou naliskat a pak si spolu dají pivo. A je to.