Johnny1

Uvažujete o prevenci zdraví a příp. léčení nějakým „extra“ bylinným tonikem nebo se raději chcete léčit běžnými léky ?

Energie z bylin = denní porce zdraví, elixír nejen mládí

Nejlepší odpověď
annas

O léčení bylinkami neuvažuji, protože již nejméně deset roků jsem nespolkla ani jeden „běžný“ lék.

Užívám bylinkové extrakty od fy Energy a Diochi. Můj zdravotní stav je celkem stabilizovaný, i když léčení je pomalejší. Bylinky léči příčiny různých neduhů, nikoliv jejich následky.

Další odpovědi
quentos

stejný případ jako kolegyně – nejen že uvažuju, ale už dávno praktikuju. Nemusí to být ani tonikum – stačí sušené byliny jako takové, bylinné čaje z nich jsou všelékem.

terry

O prevenci ne, že uvažuji, ale praktikuji.
Je mnohem přijatelnější pro tělo a levnější pro peněženky.

briketka10

léky užívat musím a o prevenci zdraví tedy uvažovat mohu, jen co se týče zdravé výživy..stále to porušuju..

venkovan

Nejen exlixír z bylinek, ale i že švestek a dalšího ovoce.
Je to hrozné, že to tu ještě nikdo nepřipomenul.
Kam to spějeme čechomoravosle­zané!!!

Johnny1

Zásady správné volby bylinných přípravků :

1. Ptejte se prodejce na způsob záruky, identifikace a kontroly výrobcem přípravku s použitím správných bylin při vstupu výroby podle zásad tradiční čínské medicíny (TCM), 2. Doložení dokumenty, které prokazují výzkum a vývoj výrobce vašeho doplňku stravy ( registr. patent, veřejný grant ) k získání jistoty o účincích, bezpečnosti a kvalitě výroby 3. Výrobce musí být schopen zajistit stálost kvality složení v každém balení vyrobeném v různé době ( podm. pro klinické zkoušky ) 4.Ptejte se prodejce, zda-li má výrobce svého doplňku stravy provedené klinické zkoušky prokazující důkazy o jeho účincích na lidský organismus 5. Zjistěte kdo representuje výrobek ( výrobce, sestavení formule na výrobu ) – velkou předností je, když autor přípravku je současně majitelem výrobní továrny a laboratoří, protože tím je umožněna plná kontrola nad kvalitou výroby 6. Důležité je také vědět, jaké zkušenosti mají lidé s jeho užíváním Závěr – Není umění namíchat směs „nějakých“ bylin, ale velkým uměním je zvolit vhodně jejich složení a vzájemný poměr, což dokáže pouze člověk zabývající se touto problematikou již několik desetiletí.
Závěr – Není umění namíchat směs „nějakých“ bylin, ale velkým uměním je zvolit vhodně jejich složení a vzájemný poměr, což dokáže pouze člověk zabývající se touto problematikou již několik desetiletí.
Přípravek PhytoChi ® má vypovídací hodnotu podle bodů 1. – 6. a tím také vynikající kvalitu jako unikátní bylinné tonikum. Deklaraci a k tomu důkazy je možné doložit přísl. úředními aj. doklady ( certifikáty, odborné studie, posuzování kvality TCM, klinická studie – pozitivní výsledky na lidech jsou již známy ) ! Dále jsou k dispozici kalkulace ceny a srovnání cen bylinných nápojů . Přípravek PhytoChi ® má vypovídací hodnotu podle bodů 1. – 6. a tím také vynikající kvalitu jako unikátní bylinné tonikum. Deklaraci a k tomu důkazy je možné doložit přísl. úředními aj. doklady ( certifikáty, odborné studie, posuzování kvality TCM, klinická studie – pozitivní výsledky na lidech jsou již známy )! Dále jsou k dispozici kalkulace ceny a uvedení cen bylinných nápojův kontextu k PhytoChi.

Johnny1

Oprava vlastního textu – zajisté, že něco je z odstavců ( odst. ) opakované, povšimly jste si zřejmě také, proto vyřazuji odst. 1 od PhytoChi ( navíc ) a určil jsem k platnosti to stejné uvedené níže. Omlouvám se za v podstatě formální chybu.