hanulka11

Uvažujete o lepším zabezpečení svého počítače?

http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/software/223845-deset-programu-ktere-ochrani-pocitac-pred-hackery-a-skodlivymi-viry.html

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne neuvažuju, nevím proč mrkvosoft si nechává za licenci platit a honí ty, kteří mají nelegální wokna, když neumí ani dodat pořádný výrobek.
Stejně když zabezpečím dnes, zítra zase vydají varování, že tam něco je v prd…

Další odpovědi
panenka

Neuvažuji jsem zatím spokojená s tím co mám

Michal Kole

Chystám se project notebook AVG Rescue CD

venkovan

Uvažuji – nejlepší zabezpečení je ho vůbec nezapínat