uvažovali jste o tom že..

„by jste na vždy opustili tento svet??
a nebo jste si říkali že bez vas by to tady bylo lepší?“
Doplňuji:
ale třeba nejaký lidi takový jsou nevíte žejo.

Nejlepší odpověď
Drap

Co je to za nesmysly ? Sama si si život nedala, tak nemáš ani právo si ho vzít. A ono nikdy neni všechno tak horké, jak se na první pohled zdá. Pokud máš takové myšlenky častěji, vyhledej prosím psychiatra. On ti pomůže vše vyřešit.

Další odpovědi
Sůwa

O tom netřeba uvažovat, každý z nás jednou tenhle svět opustí. Důležitější je žít tak, aby tu po tobě něco kloudného zůstalo a všíchni na tebe vzpomínali v dobrém.

anonym

Život je nádherný, tak není důvod opouštět dobrovolně tenhle svět.

Amie

no o tom že bez mé osobičky by to bylo lepší si říkám pořád… ale na druhou stranu – čím díl tu jsem tím víc se někdy i bavím. A heslo – usměj se, zítra bude hůř tu platí jednoznačně :)

iceT

To jako,že bych šla a vybrala si nějaký způsob jak dobrovolně odejít ze světa?
Na to,abych si dobrovolně o své vůli sáhla na život nebo se o to pokusila,tak na to se mám hodně ráda a navíc jsem v tomto směru zbabělec.Navíc bych jen ublížila těm,které mám ráda.

bolak

To je snad jasný že by to tu beze mě bylo lepší… a právě proto na truc zůstanu a postarám se o to abych ostatním znepřijemnil život jak jen to půjde :))

ReHu

Co to je za blábol.
Jasně, že neuvažovala.
KAŽDÝ má tady nějaký důvod být.
Doplňuji:
Jasně, že někde asi takoví lidé jsou. Ale kdo ví, kde jsou?
Kdyby sis raději zopakovala češtinu. Možná bys udělala líp.

anonym

Když mi naposledy přišlo na mysl, že by mi bylo lépe nebýt a nemuset se trápit s tolika problémy, upalovala jsem si k doktorce pro antidepresiva. Někdy může být na jednoho člověka problémů opravdu hodně. Nejsme tu ale proto, abychom něco vzdávali. Život je spousta výzev hezky seřazených za sebou. Je jenom na nás, jak elegantně se s nimi vypořádáme.
Pokud je někdo škarohlíd a vidí svět jenom černě, je to jeho volba. Proč bych se ale jeho pohledem na svět měla trápit ještě já?
Chce to psychiatra a léčit se. Toto není normální stav.

led

Zase problémy v škole, alebo s rodičmi?
V tvojom veku by si mohla pomaly už začať pomýšľať, čo budeš robiť po škole. Premysli si svoje záujmy a schopnosti. Najdi si cieľ a upriam sa na jeho dosiahnutie.
Občas takýto stav dochádza i na deti v tvojom veku, keď zistia, že život nie je „jenom pampeliška“. Treba ho prekonať, žijeme len jeden život a musíme ho prežiť ako ľudia so všetkými jeho kladmi i zápormi. Netreba sa hneď pri prvej prekážke vzdávať.

Lukasy

Uvažoval jako většina pubertaku..
Lepši nebo hroši by to nebylo to neovlivnim jinak kdybych neměl mamku,segru,babičku dědu, tak bych tady neměl co dělat.
A smysl života jsem nenašel a vzhledem ktomu že najivně věřim že neumři tak jsem život ještě nevzdal i když spiš je to jen přeživani a čekani na smrt :(

terry

Myslím, že je tu vždycky někdo, komu bys chyběla. I když to třeba na první pohled není vidět. Trochu popřemýšlej. Třeba jste se s někým delší dobu neviděli, třeba nějaké zvířátko.....