dudu

úvaha na závažné téma

Dceruška jako budoucí zdravotnice psala jakousi odbornou práci na téma reflexů a pudu sebezáchovy. Vloudila se chybička – překlep mezi písemny u/r. Pan profesor ji poté při závěrečném hodnocení s vážnou tváří vyzval, aby „prd sebezáchovy“ lépe a více medicínsky charakterizovala. Třída se válela smíchy a ona dva dny nechtěla do školy. Ale od té doby se mě často hlavou honí myšlenka, jestli ta naše holka vlastně neučinila vědecký objev. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
BEAES

Bohužel objev asi neučinila jen se proslavila, trošku na sebe upozornila a to může být ku prospěchu. I když takový profesor asi nebude profík, ono takové rozebírání banality před celou třídou může citlivé povaze dost uškodit, ale věřím, že Vaše dcera je statečná a ustála to.

Další odpovědi
afro.minerva

Trefné…řekla bych, že určitě…

😁

Tombik

Co za druh objevu by to prosím vás měl být?!