makovica5296

úvaha ľahšie je slovo zadržat, ako ho vziať spať

úvaha
Doplňuji:
chcelo by to dake linky na ktorych najdem celu uvahu nenasli by sa dajake ????

Nejlepší odpověď
annas

Krásné téma. Každý má jiný způsob myšlení, proto byste měla uvažovat sama. Domníváte se, že je správné spoléhat se na druhého a přebírat jeho názory??? To vám nevadí, že podvádíte vlastně sebe???

Další odpovědi
dědapetr

K tomu se hodí dvakrát měř a jednou řež,než něco vypustit z pusy je potřeba přemýšlet.

Terryle

No, linky by se možná našly, ale MY vám je hledat určitě nebudeme. Tu úvahu snad má napsat ten, kdo ji dostal za úkol… :o/

hanulka11

no to je tedy někdy hodně zapeklité , ale co jednou vyřkneš -nevezmeš zpět
a mnohdy to hodně bolí

proto říkám – pohroma pro toho kdo má pusu rychlejší než mozek

zde jsou úvahy

http://refera­ty.aktuality.sk/lah­sie-je-slovo-zadrzat-ako-ho-vziat-spat/referat-7690