Elizabet

Úvaha – Kdo jsem já?

Dobrý den, musím do školy napsat úvahu na téma Kdo jsem já. Ale teda vůbec si nevím rady mám to mít na jednu stránku a mám jeden odstavec. Nevím jestli mám psát o tom jaká jsem nebo kde bydlím nebo..Já fakt nevím. Tak jestli by jste mi někdo mohl poradit byla bych vám strašně vděčná!..Děkuju

Nejlepší odpověď
Terryle

Přesně proto jste asi tohle zadání dostali, aby jste se nad sebou pokusili zamyslet :o] Být Tebou, zaměřím se na to, jaká jsi.

Můžeš to vzít z kterékoli stránky:

  • od toho, jak možná působíš na první pohled, jak vypadáš… Vyfintěně? Sportovně? Pohodářsky? Zasněně? Usmíváš se většinou, nebo jsi zamračená?
  • přes to, jak se jevíš těm, kteří tě znají trošku /učitelé, spolužáci/
  • jak Tě vnímají ti, kteří Tě znají dobře /kamarádi, rodina/
  • po to, jak se znáš /nebo neznáš/ Ty sama…

Nebo podle toho, jaká jsi v různých situacích: jaká jsi, když je zábava a daří se? Jaká jsi, když má někdo v okolí problém? Jaká jsi, když máš problém Ty? Jaká jsi, když Tě někdo naštve? Když Ti ublíží?
No, a pak bych ty různé projevy nebo vlastnosti své osobnosti zkusila nějak shrnout. Buď zjistíš, že to jde, nebo že to nejde. Ale i to je výsledek.