KristýnaN

Úvaha k citátu „Člověk je ten,kdo v sobě nosí větší bytost,než je sám.“ Prosím jen vysvětlení.

Nejlepší odpověď
tom004

Já bych si troufl říci, že člověk, kterým by se mohl tento citát vysvětlit je angličan Nicolas Winton který zachránil před Hitlerem téměř sedm set dětí,aniž se staral o vlastní bezpečí.A celá léta ani nepovažoval za nutné o tom informovat (pochlubit se).Jsem přesvědčen, že to je člověk, který ten citát naplnil.

annas

Napsala jsem vám několik postřehů, vy jste otázku uzavřela.