Pokročilý

Úvaha-budouctnost newíte kde najít?

newíte jakou stránkou se mohu inspirovat úvahou o mé budouctnosti.Byli bystefakt machří děkuji
Doplňuji:
právě to mi nejde :D každý není na češtinu :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A co se jen zamyslet ?

Další odpovědi:

Pokročilý

Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak!
Škoda, ale nesplnilo se. Musel jsem si přeplánovat celý život.

lucie bílá, karel gott - co sudičky přály nám
http://www.youtube.com/…

Okrajově jsem trefila na informaci, že na netu je server "Domácí úkoly". Doporučila bych se s touto záležitostí obrátit tam. Katrous, myslím si, že zdejší otázky mají mít přece jenom jiný smysl, než probírat zde školní úkoly a učivo. Také se, prosím, zamysli nad tím "w". Co to, prosím Tě je? Kdosi tu napsal, že žactvo to dnes považuje za jakýsi projev originality. Mohla bych se zeptat jaké? To, že někdo przní češtinu mi připadá hloupé a ne originální.
Netoužím být machr a také si myslím, že by ses měla zamyslet. Úvaha je jeden z nejlehčích slohových útvarů. Tak mysli na to, co bude, až jednou skončíš školu, kam chceš jít dál, čím chceš být až dostuduješ. Budeš mít zájem mít vlastní rodinu, zůstat doma, v ČR, nebo si hledat uplatnění někde v cizině? Kde by se Ti asi tak líbilo? Co bys tam chtěla dělat? Chtěla bys žít na jednom místě, nebo se věnovat práci pro misije, cestovat atd. Je toho tžolik, co se Ti může v životě přihodit a co Tě může zaujmout. Jen pomysli na to, co je to Tvoje "pravé ořechové" a po čem touží Tvoje srdíčko.

Zlatý

witím ji pledě.

aspóň tu faši.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.