Katrous

Úvaha-budouctnost newíte kde najít?

newíte jakou stránkou se mohu inspirovat úvahou o mé budouctnosti.Byli bystefakt machří děkuji
Doplňuji:
právě to mi nejde :D každý není na češtinu :D

Nejlepší odpověď
Drap

A co se jen zamyslet ?

Další odpovědi
Protiva

Se Sovětským svazem na věčné časy a nikdy jinak!
Škoda, ale nesplnilo se. Musel jsem si přeplánovat celý život.

lucie bílá, karel gott – co sudičky přály nám
http://www.you­tube.com/watch?v=cgxPum_­kXSs

anonym

Okrajově jsem trefila na informaci, že na netu je server „Domácí úkoly“. Doporučila bych se s touto záležitostí obrátit tam. Katrous, myslím si, že zdejší otázky mají mít přece jenom jiný smysl, než probírat zde školní úkoly a učivo. Také se, prosím, zamysli nad tím „w“. Co to, prosím Tě je? Kdosi tu napsal, že žactvo to dnes považuje za jakýsi projev originality. Mohla bych se zeptat jaké? To, že někdo przní češtinu mi připadá hloupé a ne originální.
Netoužím být machr a také si myslím, že by ses měla zamyslet. Úvaha je jeden z nejlehčích slohových útvarů. Tak mysli na to, co bude, až jednou skončíš školu, kam chceš jít dál, čím chceš být až dostuduješ. Budeš mít zájem mít vlastní rodinu, zůstat doma, v ČR, nebo si hledat uplatnění někde v cizině? Kde by se Ti asi tak líbilo? Co bys tam chtěla dělat? Chtěla bys žít na jednom místě, nebo se věnovat práci pro misije, cestovat atd. Je toho tžolik, co se Ti může v životě přihodit a co Tě může zaujmout. Jen pomysli na to, co je to Tvoje „pravé ořechové“ a po čem touží Tvoje srdíčko.

arygnoc

witím ji pledě.

aspóň tu faši.