utrogestan

muze utrogestan zmenit vysledek tehotenskeho testu

Odpovědi
Dandi

Utrogestan obsahuje přírodní progesteron (ženský pohlavní hormon, který se
podílí na přípravě těhotenství a jeho udržení) shodný s progesteronem
vylučovaným ženskými vaječníky.
A jinak je možné, že se ti objeví uplně slaboučká i druhá čárka, ale raději to zkus za pár dní znova jestli to opravdu nebylo falešné…

Lencis

Utrogestan obsahuje mikronizovaný progesteron, který řeší deficienci corpus luteum. Jeho případné použití v graviditě je doporučeno pouze na I. trimestr a to pouze vaginálním podáváním. V II. a III. trimestru může vést ke vzniku cholestatického těhotenského ikteru nebo hepatocelulárního poškození.
Dnešní moderní těhotenské testy specificky detekují přítomnost těhotenského hormonu hCG – lidského choriového gonadotropinu, který produkuje placenta (vzniklá v těhotenství). Testování je založeno na imunoanalytické detekci a je velice přesné. Proto je nepravděpodobné, aby tento test detekoval jiný hormon tj. progesteron obsažený v Utrogestanu.

Attack-design

ano může