ZIU 682

Utrhne si šéf někdy od huby?

Nebo to vždycky odskáčou zaměstnanci nižší mzdou, vyhazovem, šikanou, výhružkama? Sníží si někdy management plat, když má firma špatné období?

Odpovědi
Šidlo

niekedy, ale to sú prípady na Západe, kde sú často rodinné firmy, ktoré aj sto rokov vedie jedna rodina a im ide o česť

a úprimne, nie všetci podnikatelia sú bezcharakterní šmej­di

lexx

Ne, nikdy. Pokud to udělá, není šéfem.

anonym

Tak to se nikdy nestane.Raději se sníží stav zaměstnanců, sníží mzdy než by šéf si utrhl od huby a jezdil v zastaralém autě.
Pamatuj, KDO MÁ HODNĚ CHCE JEŠTĚ VÍC.

terry

Někdy jo.
Nedávno to tu bylo. Pro všechny zaměstnance a celkem několik dost mega.