Retko

Utorrent nechce uploadovat..

Nevite co s tim muze byt??

Uploaduje jen misty a velmi malo, pak ze zase zastavi na chvili atd.

Diky

Odpovědi
iq

Nespletl jste si název download a upload?Jestli jste otázku položil správně a nejede Vám upload,znamená to,jediné,že od Vás peers prostě nestahují.Může to být způsobeno třeba tím,že o to co nabízíte k downloadu neni zájem.Ten co od Vás stahuje může mít nastaven nižší download.Jakou máte verzi utorrent?Je správněnastaven(ze­leny vikřičník dole na liště)?