larios22

Utopil jsem mobil

dneska mi spadl mobil do záchodu :D vysušil jsem ho normálně šlape ale když zapnu wifi tak se asi po 10s vypne a automaticky zase zapne a tak to je dokola.. co s tím ?

Nejlepší odpověď
Hamon

Ber to jako poučení – mobil a opice nejdou dohromady. A buď rád, že to dopadlo jen takhle. Já svého času napsal bejvalce SMS, dali jsme se dohromady… Co bych tenkrát dal za to, kdyby mi mobil do hajzlu spadnul :)

Další odpovědi
marci1

Rady co s utopeným mobilem : http://krasna­.nova.cz/clanek/tvuj­svet/jak-zachranit-utopeny-mobil-chce-to-rychle-jednat.html

Kelt

Zkus to vysušit pomocí vysoušeče na vlasy, nebo svěř servisu. Nebo si vytáhni SIM kartu a vlož do nového mobilu, na který si budeš dávat větší pozor.

anonym

Vyndej baterku – IHNED!!. Pak mobil rozeber a důkladně umej vlažnou vodou (tím smyješ splašky), pak jej ´vymáchej´ v isopropylu a dobře jednotlivé díly usuš (v proudu vzduchu – třeba nad radiátorem). Pak zkontroluj, kde a který kontakt ´uhnil´ – a pokud žádný, poskládej díly opět do celku a doufej, že bude fungovat. Chvíli.*)
No – a hned začni šetřit na novej…
😉
*) Takto mi – kdysi, upadly dva mobily do studánky – po rozborce a dvoudenním sušení jeden z nich funguje dodnes, druhý to ´vzdal´ po cca roce.