Pokročilý

Utopil jsem mobil

dneska mi spadl mobil do záchodu :D vysušil jsem ho normálně šlape ale když zapnu wifi tak se asi po 10s vypne a automaticky zase zapne a tak to je dokola.. co s tím ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ber to jako poučení - mobil a opice nejdou dohromady. A buď rád, že to dopadlo jen takhle. Já svého času napsal bejvalce SMS, dali jsme se dohromady... Co bych tenkrát dal za to, kdyby mi mobil do hajzlu spadnul :)

Další odpovědi:

Zlatý

Rady co s utopeným mobilem : http://krasna.nova.cz/…

Bronzový

Zkus to vysušit pomocí vysoušeče na vlasy, nebo svěř servisu. Nebo si vytáhni SIM kartu a vlož do nového mobilu, na který si budeš dávat větší pozor.

Vyndej baterku - IHNED!!. Pak mobil rozeber a důkladně umej vlažnou vodou (tím smyješ splašky), pak jej ´vymáchej´ v isopropylu a dobře jednotlivé díly usuš (v proudu vzduchu - třeba nad radiátorem). Pak zkontroluj, kde a který kontakt ´uhnil´ - a pokud žádný, poskládej díly opět do celku a doufej, že bude fungovat. Chvíli.*)
No - a hned začni šetřit na novej...
;-)
*) Takto mi - kdysi, upadly dva mobily do studánky - po rozborce a dvoudenním sušení jeden z nich funguje dodnes, druhý to ´vzdal´ po cca roce.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.