snarkon

Utopený peugeot 306

jednomu známému se povedlo utopit auto ve vodě za jízdy cca v 30 cm vody..po vytahnutí sviček motor nelze ani protočit,nevíte někdo co by stím mohlo být?děkuji
Doplňuji:
zarezle to ještě nebude bylo to včera.

Nejlepší odpověď
Drap

Zazrzlé a zatuhlé kde co. Možná i napáchaná spousta škod. Největším průšvihem bývá právě snaha o protočení či spuštění motoru po zatopení. Doporučuji svěřit to odbornému servisu.

Další odpovědi
Reezo

záleží kam všuse se dostala voda. Jelikož se to posuzuje na dálku, bez fotky atd… tak je lepší vyhledat přímo specialistu. Nejspíš se voda dostala tam kam neměla a motor odmítá pracovat. Na takové případy je lepší mít pojištěné vozidlo.