Rejkjavik

Útok žraloka

Dobrý den, kdyby mě napadl žralok a já bych ho praštil do nosu, tak jak by se zachoval? Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
www

No, nevím.
Pokud už tě napadne, hlavně aby sis na ten úder vzpomněl! A jak se zachová tato paryba? Budeš muset vyzkoušet 😉
Většinou tímto způsobem odhánějí potápěči žraloky dotěrné, ještě před napadením.
Názor

Další odpovědi
anonym

Pochybuji, že na této poradně je někdo, kdo má zkušenosti s útokem žraloka. Všechno ostatní je jen teorie,

Lucijej

Buď se nas*re a ještě přitvrdí anebo se lekne a odplave.
Slyšela jsem, že účinná obrana je žraloka dloubout do oka.....ale v takové situaci někam mířit, taky je potřeba trochaštěstí.

ponovotny

prý mají nos citlivý a když ho praštíte tak to žralok vzdá a plave pryč. Na druhou stranu ale žralok se na vás odněkud vyříti a budete mít hoňku si ho vůbec všimnout dřív než vás hryzne a navíc si zkuste pod vodou dát úder rukou nebo kopnout.

hanicka.k.cb

Víc lidí zemře na úder padajícího kokosu do hlavy než na útok žraloka :D:D:D:D
Šance že na tebe žralok zaútočí je 100× menší než ta, že na tebe zaútočí hroch.