nesnasims

Popsal by mi někdo stručně poslední události ve Francii?

Ahoj,
musím se přiznat, že jsem dlouho chvíli žil bez veškerých zpráv , TV, internetu apod. Proto bych se chtěl zeptat, zda-li by mi někdo stručně nepopsal důvody událostí ve Francie – útoky IS, proč to dělají apod. Z mnoha zpráv to nedokáži najednou nějak vstřebat…děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

… a tady to chceš popsat dopodrobna?

Další odpovědi
JájsemRaibek

Útok ve Francie – a to je co?
dlouho chvíli jsem žil – a to je co?
No, podle toho jak to popisuješ v otázce, tak si myslím, že pokud nedokážeš vstřebat informace na internetu – hlavních zprávách apod., tak tady to nevstřebáš už vůbec.

anonym

Islámský stát (IS) zabral území suverénních států a provádí činnosti neslučitelné s hodnotami západní civilizace mj. i na občanech západních států.

Časem se vytvořila koalice států, která podniká útoky na pozice IS a pomáhá původnímu obyvatelstvu (někde i proti současné vládě), které se nechce podrobit teroru IS, dodávkami zbraní nebo přímo vojenskými operacemi. V této koalici je i Francie.

IS v reakci na to spáchal v pátek několik sebevražedných útoků v Paříži.

IS je považován za teroristickou organizaci, víc na https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Isl%C3%A1msk%C­3%BD_st%C3%A1t

maschin

Určitě to ve skutečnosti udělala CIA…

zjentek

ratata jeb buch ,,ja pierdolę ..uderzyła mnie pierdoloną butelką alkoholu!

zelí

Merkelová si sem zve Syřany. Řekové je sem dováží a oni pak znásilňují, dělají brodel a teď začínají i vraždit. S těmito Syřany se sem dostávají i Afričané, Iráčané a Afgánci.
„Evropa proti Evropanům. Evropa pro terroristy.“

anonym

http://zpravy­.idnes.cz/utok-v-parizi-007-/online.aspx?on­line=1005990

anonym

mashin, seš střelenej?