Avatar uživatele
izie999

Utlocitný člověk

Jaký je ten člověk,když je útlocitný?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Útlocitný je knižní výraz = příliš citlivý, jemný. Př. útlocitná povaha, být útlocitný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kupkina

jemný, něžný, přehnaně citlivý

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Kupkino,dala jsem Vám palec,jelikož Vaše odpověď byla dobře,stejně jako ta Annas. A Vy zase děláte potíže…,Vy se pořád ve všem rejpete jak v hnoji. Nemluvě o tom tykaní.?! Jste vážně nevychovaný spratek,bez jakékoliv úcty k ostatním. Jestli se takhle chováte i normálně,tak mě překvapuje,že Vám ještě někdo nezmaloval ksichtík. Přeji Vám hezký den a spoustu příležitostí,jak někoho urazit,naštvat,a­pod.,tak jak to máte ve zvyku. Je fajn,že se pak cítíte dobře…

před 5079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Annas, dávám ti palec jako spolehlivému papouškovi.

před 5080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kupkino, když jsem „papoušek“, mohu tedy opravit Vaši nepřesnou odpověď u jedné minulé otázky.

V češtině se správně definuje shoda přísudku s podmětem, nikoliv naopak. Na rozdíl od Vás nebudu víc komentovat.

Kropítko a Rynku, děkuji.

před 5079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kupkina

Díky za opravu, nepřemýšlela jsem, měla jsem napsat spojku „a“ a bylo by to platné v obou směrech, hned jsem si vzpomněla na latinářku a její „začněte od slovesa“.

před 5078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Beru. Občas se stane, že člověk napíše odpověď, ale až později si uvědomí svou nepřesnost. Co myslíte, není vhodnější tato forma komunikace? Bez útoků a napadání?

před 5078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Pokaždé, když se mi někdo pokusi podrazit nohy, srazit mě, jakkoli předehnat, moje srdce zaplesá radostí – znamená to, že stále existují lidé, které moje přítomnost nemíjí!!

před 5079 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rynek878

Já hlupák jsem si myslel,že jste se nad sebou trochu zamyslela,ale zase jsem se nechal oblbnout,no příště musím být moooc opatrný,přeji hezký den.

před 5079 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek