izie999

Utlocitný člověk

Jaký je ten člověk,když je útlocitný?

Nejlepší odpověď
annas

Útlocitný je knižní výraz = příliš citlivý, jemný. Př. útlocitná povaha, být útlocitný.

Další odpovědi
kupkina

jemný, něžný, přehnaně citlivý

kropitko

Kupkino,dala jsem Vám palec,jelikož Vaše odpověď byla dobře,stejně jako ta Annas. A Vy zase děláte potíže…,Vy se pořád ve všem rejpete jak v hnoji. Nemluvě o tom tykaní.?! Jste vážně nevychovaný spratek,bez jakékoliv úcty k ostatním. Jestli se takhle chováte i normálně,tak mě překvapuje,že Vám ještě někdo nezmaloval ksichtík. Přeji Vám hezký den a spoustu příležitostí,jak někoho urazit,naštvat,a­pod.,tak jak to máte ve zvyku. Je fajn,že se pak cítíte dobře…

kupkina

Annas, dávám ti palec jako spolehlivému papouškovi.

annas

Kupkino, když jsem „papoušek“, mohu tedy opravit Vaši nepřesnou odpověď u jedné minulé otázky.

V češtině se správně definuje shoda přísudku s podmětem, nikoliv naopak. Na rozdíl od Vás nebudu víc komentovat.

Kropítko a Rynku, děkuji.

kupkina

Díky za opravu, nepřemýšlela jsem, měla jsem napsat spojku „a“ a bylo by to platné v obou směrech, hned jsem si vzpomněla na latinářku a její „začněte od slovesa“.

annas

Beru. Občas se stane, že člověk napíše odpověď, ale až později si uvědomí svou nepřesnost. Co myslíte, není vhodnější tato forma komunikace? Bez útoků a napadání?

annas

Pokaždé, když se mi někdo pokusi podrazit nohy, srazit mě, jakkoli předehnat, moje srdce zaplesá radostí – znamená to, že stále existují lidé, které moje přítomnost nemíjí!!

rynek878

Já hlupák jsem si myslel,že jste se nad sebou trochu zamyslela,ale zase jsem se nechal oblbnout,no příště musím být moooc opatrný,přeji hezký den.