Utlocitný člověk

Jaký je ten člověk,když je útlocitný?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Útlocitný je knižní výraz = příliš citlivý, jemný. Př. útlocitná povaha, být útlocitný.

Další odpovědi:

Pokročilý

jemný, něžný, přehnaně citlivý

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Kupkino,dala jsem Vám palec,jelikož Vaše odpověď byla dobře,stejně jako ta Annas. A Vy zase děláte potíže....,Vy se pořád ve všem rejpete jak v hnoji. Nemluvě o tom tykaní.?! Jste vážně nevychovaný spratek,bez jakékoliv úcty k ostatním. Jestli se takhle chováte i normálně,tak mě překvapuje,že Vám ještě někdo nezmaloval ksichtík. Přeji Vám hezký den a spoustu příležitostí,jak někoho urazit,naštvat,apod.,tak jak to máte ve zvyku. Je fajn,že se pak cítíte dobře...

Pokročilý

kupkina

Annas, dávám ti palec jako spolehlivému papouškovi.

Zlatý

annas

Kupkino, když jsem "papoušek", mohu tedy opravit Vaši nepřesnou odpověď u jedné minulé otázky.

V češtině se správně definuje shoda přísudku s podmětem, nikoliv naopak. Na rozdíl od Vás nebudu víc komentovat.

Kropítko a Rynku, děkuji.

Pokročilý

kupkina

Díky za opravu, nepřemýšlela jsem, měla jsem napsat spojku "a" a bylo by to platné v obou směrech, hned jsem si vzpomněla na latinářku a její "začněte od slovesa".

Zlatý

annas

Beru. Občas se stane, že člověk napíše odpověď, ale až později si uvědomí svou nepřesnost. Co myslíte, není vhodnější tato forma komunikace? Bez útoků a napadání?

Zlatý

annas

Pokaždé, když se mi někdo pokusi podrazit nohy, srazit mě, jakkoli předehnat, moje srdce zaplesá radostí - znamená to, že stále existují lidé, které moje přítomnost nemíjí!!

Zlatý

rynek878

Já hlupák jsem si myslel,že jste se nad sebou trochu zamyslela,ale zase jsem se nechal oblbnout,no příště musím být moooc opatrný,přeji hezký den.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.