Vicki

Ústní voda proti paradentoze dr.Landy.

Opravdu je tak léčivá?Máte s ní osobní zkušenosti?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dobrý tah na věřící.
Za ty peníze tedy by musela být opravdu dobrá.
Jsou i levnější produkty .

Zkušenost s ní nemám, ale nekoupila bych si ji- požívám zubní pastu s mastichou a má stejné účinky a stojí 10× méně.

můj názor
Doplňuji:
pardon nepožívám, ale používám

Další odpovědi
aloevera5

Možná tato ústní voda pomůže zmírnit následky, ale zcela jistě neodstraní příčinu. Asi bych Ti doporučila navštívit zubaře, nechat si zuby vyšetřit a nechat navrhnout nějakou vhodnou léčbu.

Jinak souhlasím s Hanulkou, existují spoustu jiných lepších a levnějších produktů. Já sama používám aloe vera pastu a ta mi proti paradentoze pomohla. Takže se optej v lékárnách a než si produkty koupíš, projeď si internet, co na jednotliví produkty lidé říkají. Já si takhle vždycky najdu to nejlepší pro mě. Tam kde má výborné zkušenosti většina, tam se málokdy spálím a nechám oblbnout nějakou reklamou.