Ustanovení přechodná a závěrečná

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jedenáctou část – Ustanovení přechodná a závěrečná v zákoně č. 222/1999 Sb., zajištění obrany státu. Nějak nemůžu přijít, o čem je tam řeč ..jen spousty řečí, které mně nic neříkaj.
Kdyby se našel někdo, kdo by mně pomohl tuhle část zformulovat..dě­kuji, hezký den.

Odpovědi
anonym

Bod 1 vymezuje sídla újezdů (atd), jejich hranice a dohledatelnost jejich položení na Katastru nemovitostí
Bod 2 hovoří o vyvlastnění majetku, který dosud nebyl převeden na stát a vyvlastnění vlastnickéhpo práva
Bod 3 je plnbě srozumitelný
Bod 4 hovoře o převedení majetku, který v zájmu obrany státu spravuje Pozemkový fond na právnickou osobu určenou ministerstvem