annas

Uspořádáte věty tak, aby výsledný text dával smysl?

  1. Přiovolaní hasiči vyprostili z vozidla mladou ženu s podezřením na vnitřní zranění.
  2. Od něj se vozidlo odrazilo a skončilo v poli.
  3. Řidič BMV nezvládl ve vysoké rychlosti levotočivou zatáčku a narazil do stromu.
  4. Policie řeší dopravní nehodu, která se stala v sobotu.

(Podle MF Dnes).

Dnes už poslední moje dopolední otázka.

Nejlepší odpověď
tomash

4,3,2,1

Další odpovědi
vagra

Policie řeší dopravní nehodu, která se stala v sobotu.
Řidič BMV nezvládl ve vysoké rychlosti levotočivou zatáčku a narazil do stromu.
Od něj se vozidlo odrazilo a skončilo v poli.
Přivolaní hasiči vyprostili z vozidla mladou ženu s podezřením na vnitřní zranění.
…Tomash byl rychlejší,než jsem to napsal…

annas

Někdo smazal odpověď popelky. Určitě vím, proč to tak je.

1popelka1

Když dopolední… takže odpoledne budou další? 🙂

annas

Popelko, děkuji i za podporu u mého názoru kvůli charakteru Odpovědí.
Měla bych počkat do zítřka – přece jde o Annasino vzdělávací dopoledne.
Ale jsem ráda, že se někdo najde, kdo na otázky odpovídá. Hezký den.

1popelka1

Vůbec neděkujte, sdílím prostě stejný názor.
Takže se těším na zítřejší dopoledne… Aspoň můžu jít konečně pracovat a dát si od odpovědí oddych, protože až do zítřka se tu nic dít nebude:-)

1popelka1

Jsem ráda, že si díky vaším otázkám můžu osvěžit paměť. Takže já děkuji vám.