salsa verde

Uspořádá Miroslavst ještě někdy pařbu když na tu poslední nikdo z uživatelů nepřišel?

Myslíte že je v tomto houževnatý? A půjdete někdo?

Pane M. tak jeden člověk by určitě přišel a skrzevá toho víkendu jak jste se ptal tak …já jo.
Doplňuji:
Tento příspěvek je v rozporu s kodexem uživatele a měl by být i smazán, ale z důvodu osvěty ostatních uživatelů je ponechán ve stavu uzamčen.
http://www.od­povedi.cz/kodex

Administrator serveru odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
kropitko

Zneužití komunity

Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.

Další odpovědi
Miroslavst

Když ono je to tak, tady každý tedy skoro každý řekne, že ano, ale potom skutek utek :D
Ale myslím, že by nebyl problém něco takového uspořádat.
Jen by mě zajímalo kolik lidí by přišlo? Jeden, dva?

ten který je

Já.:-)

Michal

Tři.Vás bych rád poznal osobně,třeba jste jiný,než jak se tu prezentujete.

lerak14

též se hlásím a určitě přijedu

anonym

Někdo mě zneužil?

Miroslavst

Domnívám se, že pokud by někdo věděl kam má přijet a já bych jej zval, jednalo by se o tkz. rande jak uvádí Kropítko, popř. admin.
Bohužel, tazatelka se pouze ptá, zda bude někdy v budoucnu něco a dokonce se neptá přímo mě, ale ostatních uživatelů, zda si myslí, že někdy v budoucnu by mohla být pařba.
V této otázce absolutně postrádám pozvání na rande.
Samozřejmě, že na Kropítkovu odpověď hned palcem reagovali přívrženci annas, 1popelka1 a divím se, že i standa.
Ostatní to vidí jako dobrou srandu, jen někdo v tom hned vidí rande a porušení kodexu.

mosoj

Miroslavst není ti na tomto fóru trapné ?

  1. Pokud někdo nechce být kontaktován tak ho nekontaktuj.
  2. To jak kdo reaguje do toho ti nic není.
  3. Nejsem zde přívržnec žádného nicku, ale kvalitních odpovědí a nápadů, nikoliv bezduchých plácanin a erotiky povyšované nade

vše.
4. Admin a ostatní mají pravdu.

4. Nedělej ze mě blbce.