Miroslavst

Úspěšnost vaší rodiny-je taková jakou jste si představovali?

Jste na tom dobře nebo špatně-nemyslím jen finančně, ale tak celkově?
Představovali jste si svůj úspěch takto nebo lepší?
http://www.you­tube.com/watch?v=ZYr­mXIFfXxo&featu­re=related

Nejlepší odpověď
dudu

Po jistých zkušenostech postupuji při podobných dotazech od známých takto: zásadně odpovídám „dobře, neboť jsem si jist, že přítele to potěší a nepřítele s prominutím nasere“.

Další odpovědi
anonym

tak tohle je tvrdé,ale ze života,naštěstí tak špatně natom nejsem,ale jak říká Michal-mohlo by být líp

Michal

Vždy si to představujete lepší,nebo Vy jste vyjímka?

GM

Ne není. Celkem normální život se nám během několika měsíců tak otočil, že někdy mám chuť nežít. Vždy jsem byla optimistka, ale teď zjišťuji, že nikdy není tak, aby nemohlo být ještě hůř. Ale jak říká Dudu, na otázky typu „jak se máš“ zásadně odpovídám, že dobře, výborně.

BIGFOOT

MIROSLAVSTE,MÁM TÉ HOCHU RÁD.ALE UŽ SI VIDĚL ABY SE MĚL NĚKDO SKUTEČNĚ TAK CELKOVĚ DOBŘE ABY PRAVDIVĚ ODPOVĚDĚL,STRAŠNĚ RÁD ŽIJU,VŠECKO SE MI DAŘÍ A JÁ A MOJE RODINA JSME DOKONALE ŠTASTNÍ? JÁ TEDA NE.BIGFOOT