Usnuli jste v metru?

Stalo se Vám někdy, že jste usnuli v metru a zavezlo vás to až do obratiště (depa). Jak to tam vypadá? Co jste dělali?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 30% Ne 70%

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ne

Doplňuji:
Usnul jsem zatím jen v autobusu a tramvaji, v obou případech opakovaně :-D

Další odpovědi:

Zlatý

Ne

Ve vlaku a autobuse několikrát. V metru nikdy

Ne

Tam se snad ani usnout nedá. V jiných dopravních prostředcích ano, dokonce i na korbě V3S (na vojně).

Bronzový

Ano

Ano, ale vždy jen na okamžik. Pokud sedíš a jsi unavený, tak to není problém :-)
Do depa tě neodvezou, dozorce na konečné soupravu kontroluje a zbylé vyhazuje. Na obratiště teoreticky dojet můžeš. Je tam dlouhá rampa podél soupravy, podél které strojvůdce přejde na druhý konec (nebo v soupravě může být druhá tzv. obratová četa, pokud je potřeba udělat rychlý obrat). Jednou jsem viděl, jak z obratu přijela souprava s nějakým člověkem, který asi zapomněl vystoupit, a ten se tvářil poněkud vyděšeně - ale nic se mu nestalo a nedobrovolně byl zavřený jen minutku či dvě ... :-)

Stříbrný

Ne

Jsem z vesnice, takže do Prahy se dostanu minimálně (teda v posledních 20ti letech jen 2x).
Ale v autobuse jsem už usnul několikrát.V lepším případě jsem přejel o 2 - 3 zastávky a vracel se stopem, v tom horším jsem dojel až na konečnou autobusu v jiném městě a musel jsem 3 hodiny čekat na zpáteční spoj.

Bronzový

Ne

Stříbrný

Ne

V metru ne, ve vlaku mnohokrát.

Stříbrný

Ano

Doplňuji:
ale bylo to takové to podřimování. Rozhodně to nebylo příčinou neplánované návštěvy obratiště.
Nicméně i tam jsem se jednou projela, krátce před nějakou zkouškou. Tak vehementně jsem se učila :D, až jsem se probrala na obratišti. Bylo to o víkendu, takže hrozilo, že si tam i pár minutek pobudu, nicméně, zrovna ta souprava jela hned zpátky, takže než jsem se stihla leknout, jela jsem zpátky :D

Pokročilý

Ne

Doplňuji:
"Ne" není přesná odpověď, protože "ne, nikdy jsem v metru neusnula" a "ano, zajela jsem omylem do depa".:-)
Byla jsem na některé konečné (na které jsem ani nikdy předtím nebyla) a omylem jsem nastoupila do nesprávné soupravy. Že byla úplně prázdná mi asi nepřišlo divné... Když jsem viděla, kam jsem se dostala, docela jsem se vyděsila (chápete, mohlo mi být třeba tak 10...), ale to už šel kolem venkem řidič a gestikuloval na mě, že hned jede zpátky. Takže jsem tam pobyla tak tři minuty a jak to v depu vypadá si nepamatuju, asi jsem to v tu chvíli moc nevnímala...:-) Ty lidi, co nastupovali, se asi docela divili, co tam ta malá holka dělá...;-)

Pokročilý

Ano

Ano, ale nikdy jsem spící až do depa nedojela.:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.