arygnoc

usmievate sa?

toľko pekných ľudí je na svete, toľko investujú do svojho vzhľadu – a nevedia sa usmievať.

;-Q

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně…
Já neinvestuju, usmívám se…
Často se i chlámu…
😉

Další odpovědi
marci1

Díky za otázku. Přesně toto mě taky zajímá. Proč se lidé neusmívají ? Je to zadarmo. Já ano, mě to baví se usmívat. Člověk vypadá hned lépe a má lepší náladu. A úsměv omlazuje ! 🙂

Drap

Ano, často a rád.

led

úsmev je základ zdravého myslenia,
ale úsmev nie je mimika tváre, ak z očí mrzne. Radšej mám iskru úsmevu z oka, než masku na tvári. Nie nadarmo sa hovorí, že oko je oknom do srdca.

anonym

A proč myslíš, že se dožívám a dožiji vysokého věku? Smích je kořením života a kdo se nesměje( i ze sebe) je nějaký divný!

Awe

Jak na koho…Člověk se nemůže usmívat na včechny

iceT

ano,protože úsměv nic nestojí a ani nevíte,kolik lidí tím naserete…:-)

pusinka50

Usmívám se na své blízké a blízké kamarády a známé. Přiznám se, při jízdách po Praze, pokud se MHD týká, se neusmívám, není čemu a na koho. A je mi úplně jedno, jak moc se tvářím kysele. Když při každé hodinové jízdě absolvuji po celou jízdu minimálně 2 hlasité telefonní hovory od spolucestujících, vraždila bych. Asi nejen já. Ale lidé se dokáží i v dnešní době usmívat. Když se na někoho třeba s nějakou omluvou usměji, oplatí mi to také úsměvem. Ale spíš jen ženy ve středním a starším věku.

Luxx

jo, smích mám ráda
dneska jsem s úsměvem vyfakovala tři pojišťováky, co otravovali klepáním na dveře

Pepa25

Snažím se … Přiznám se, že poslední dobou jsem na to bohužel často neměl náladu (jisté problémy …).

lexx

ne. dneska se chechtá leda cvok nebo opilec

AmazedWolf

Ano usmívám, hlavně na naše spoluobčany tmavší pleti, kteří vyřvávají z oken po desáté hodině.

gagaga

ary, ja uz ty usmevy umim i rozeznat :)
poznam ty, ktere jsou " naucene " , a poznam ty prirozene :)
ale na druhou stranu . radeji se divam na ty naucene, nez na ty nasr..
:p

  • iv-

arygnoc

😉
najkrajšie sú tie šibalské.

;-Q