Avatar uživatele
arygnoc

usmievate sa?

toľko pekných ľudí je na svete, toľko investujú do svojho vzhľadu – a nevedia sa usmievať.

;-Q

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, pusinka50, redy, gagaga, marci1, gecco, AmazedWolf před 3227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Jasně…
Já neinvestuju, usmívám se…
Často se i chlámu…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Díky za otázku. Přesně toto mě taky zajímá. Proč se lidé neusmívají ? Je to zadarmo. Já ano, mě to baví se usmívat. Člověk vypadá hned lépe a má lepší náladu. A úsměv omlazuje ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, často a rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

úsmev je základ zdravého myslenia,
ale úsmev nie je mimika tváre, ak z očí mrzne. Radšej mám iskru úsmevu z oka, než masku na tvári. Nie nadarmo sa hovorí, že oko je oknom do srdca.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A proč myslíš, že se dožívám a dožiji vysokého věku? Smích je kořením života a kdo se nesměje( i ze sebe) je nějaký divný!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Jak na koho…Člověk se nemůže usmívat na včechny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

ano,protože úsměv nic nestojí a ani nevíte,kolik lidí tím naserete…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Usmívám se na své blízké a blízké kamarády a známé. Přiznám se, při jízdách po Praze, pokud se MHD týká, se neusmívám, není čemu a na koho. A je mi úplně jedno, jak moc se tvářím kysele. Když při každé hodinové jízdě absolvuji po celou jízdu minimálně 2 hlasité telefonní hovory od spolucestujících, vraždila bych. Asi nejen já. Ale lidé se dokáží i v dnešní době usmívat. Když se na někoho třeba s nějakou omluvou usměji, oplatí mi to také úsměvem. Ale spíš jen ženy ve středním a starším věku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

jo, smích mám ráda
dneska jsem s úsměvem vyfakovala tři pojišťováky, co otravovali klepáním na dveře

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Snažím se … Přiznám se, že poslední dobou jsem na to bohužel často neměl náladu (jisté problémy …).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ne. dneska se chechtá leda cvok nebo opilec

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AmazedWolf

Ano usmívám, hlavně na naše spoluobčany tmavší pleti, kteří vyřvávají z oken po desáté hodině.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

ary, ja uz ty usmevy umim i rozeznat :)
poznam ty, ktere jsou " naucene " , a poznam ty prirozene :)
ale na druhou stranu . radeji se divam na ty naucene, nez na ty nasr..
:p

  • iv-

před 3227 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

😉
najkrajšie sú tie šibalské.

;-Q

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek