eviktet

Uskodi kralikovi role od toaletaku?

Hrozne rad si s ni hraje a pak ji sni, tak jestli mu to nejak nemuze uskodit… 🙂

Odpovědi
anonym

Pokud je to dobrý herec, tak by s rolí toaleťáku problém mít neměl. :)

beer

Pokud ten papír nebaští jako denní hlavní jídlo, ale jen jej okusuje, má k tomu dostatek potravy, tak ne. Jinak na okusování jsou vhodnější kousky větví ovocných stromů.

frankie89

ne nemuze, moji potkani delaji to same, ty kdyz snis papir, tak se ti taky nic nestane 🙂