plzen111

USB Windows 10 – poradíte?

Mam Windows 10 na USB.Kdy to chci nainstalovat,tak my vypise ze mam skontrolovat na instalačním médiu spravne ovladače.Co se týče byosu tam se my USB nezobrazuje.Msm tam jen External device,Internal,op­tical disc drive,internsl har disc drive a Network.Usb tu není.Jak to muzu udělat.?Diky

Odpovědi
jáára

Jestli to je nějakej exotickej notebook, tak budeš muset najít ovladače na stránkách výrobce a před instalací Windows je vložit. (dělá se to v instalátoru, tam, kde se vybírá cíl instalace)

Edit: Do prd.ele si jdi sám… ty ses rozhodl, že nainstaluješ W10 na VAIO, ale nepřipravil sis nic. Ani ovladače, ani postup instalace na notebook. Zaplať si někoho, kdo už to dělal! Ty dítě drzé.