Ondrej01

USB disk přestal fungovat, ale svítí (nelze naformátovat ani vidět data, atd)

Zdravím, mám problém s mým 2GB USB flash diskem. Míval jsem ho hlavně pro poslech hudby ve služebním autě, jenže jeden den přestala fungovat a písničky už nepřehrála v autorádiu. Zkusil jsem to v PC – flashka při zapojení svítí jak má, zobrazí se na discích (E:) a po poklepání to napíše že Disk neni naformátován, tak dám tedy ANO formátovat a vypíše to že „Disk v jednotce E nelze naformátovat“. Pravé tlačítko a vlastnosti píše volné místo 0 bajtů a využité místo také 0 bajtů. Nevíte co s tím? USB je staré maximálně půl roku. Děkuji moc. Bezpečné vysunutí z PC funguje.

Odpovědi
mosoj

Jsou kvalitnější baterky. Flasch USB 2 GB koupíš dnes za 80 Kč.