Pokročilý

Uš někdy nekoho tady napadlo aby se soustředily na otázku a serijozně odpovídali na místo vtípkú a grammarnazi prudů?

ošekávám ůmyslné reakce které jsem popsala víše lol

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

A nebylo by lepsi resit pricinu nez nasledek? Je skutecne tak neprekonatelny problem zamyslet se, jestli jsem napsal otazku/odpoved spravne? Jestli je pochopitelna nejen pro mne, ale i pro druhe?

Jestlize nekomu jeho vlastni problem nestoji za to, aby si dotaz na nej zkontroloval, proc mi ma stat za to, abych na nej seriozne odpovedel?

Další odpovědi:

Zlatý

Ono se tady seriózně neodpovídá?
Zeptat se a schválně to napsat takhle šeredně....jako promiň,ale pokud si po sobě někdo neumí přečíst,to co napsal,tak je to smutné a není se co divit,že na chyby bude upozorněn,třeba i formou prudy.

Stříbrný

A tak určitě, dost je těch, kteří se fakt soustředí hlavně na gramatiku, než samotnou otázku a místo toho, aby odpovídali k věci, jsou hrubí na tazatele, peskují ho za hrubky a kdyby se jich v ten moment někdo zeptal, cože se to dotazovali, neví, ale je obodovanej od stejných rejpalů, pánč je to asi velká legrace a votode
Doplňuji:
Ať si každej píše, jak chce, jen když je toho fakt na jeden dotaz moc, neudržím se a vyšklebuju se :-)

Bronzový

Všechno je o přístupu - tazatele i odpovídajícího. Obecně se tady nepodporují DÚ, což plně podporuju, ale občas projde otázka typu http://www.odpovedi.cz/… Pokud napíšes, že jde o řešení překladatelského špeku, otázka je IMHO naprosto O.K. a určitě se tu nad tím pár lidí zamyslí (např. já fakt přemýšlel, jak nazvat vtip, který působí jak živočišné uhlí, ale nic mě nenapadlo :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.