plavacek

urychlit dotaz

prosim vas je mozne me odpovedet co nejdriv.Cekam uz od vcerejska a stale nemam odpoved.Predem de­kuji

Nejlepší odpověď
Retko

Nikdo tu neni proto aby musel na neco odpovidat. Tak vubec nechapu co pises.

Další odpovědi
Nuk nuk

Holt to nejde vždycky, pokud nikdo neví, co odpvědět, tak je potřeba trochu si počkat.

afro.minerva

Je možné, že tady nikdo odpověď nezná.

standa

Ale odpověď si nelze ´vynutit´ 🙂

Pravděpodobně je problematika, na kterou se ptáte (zdanění zahraničních příjmů – viz odkaz na vaši původní otázku níže ve zdroji) dosti specifická a stávající uživatele jednoduše nevědí…

Doporučuji, abyste si zašel na FÚ a tam se dozvíte 100% co potřebujete vědět.

btw. v té vaší původní otázce chybí řada souvisejících informací, aby se na ni dalo rozumně a konkrétně odpovědět.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dostanu-nazpatek-dan-ze-zahranici