Fyzik

Úroveň angličtiny pro studium v zahraničí

Dobrý den,

chtěl bych studovat v anglicky mluvící zemi. V červnu budu dělat testy CAE, což je úroveň C1, jenže to prý není ani tak pro studenty jako spíš pro běžný život. Tak co myslíte, půjde to, a půjde to důkladně, nebo mám nejdřív studovat angličtinu?

Děkuji

Odpovědi
anonym

no já bych radši skusil nějaké kurzy angličtiny, učitelé vás dokážou připravit na Studium třeba ve velké británii: zeptejte se učitele, kterého máte na AJ teď a domluvte se sním jestli by vás nepřipravil na to studium
Doplňuji:
A ještě se jej zeptejte jak to zatím vypadá, jestli už AJ ovládáte tak dobře, abyste se mohl pustit rovnou do studia v Zemi, kde se mluví anglicky.

Michal Kole

C1 je úroveň pro základní odbornou konverzaci, když to napíši dost jednoduše.

Když uděláš vyšší úroveň státní maturity tak máš úroveň pouhou B2 což je pokročilý uživatel jazyka