blackfag666

Jak na určování kvality mp3 přehrávaču?

Zdravím,
chtěl bych si pořídit nějakou mp3ku, ale toto není můj obor a já absolutně nevím, co je dobrý a co není, protože recenze se různě míchají..
Kdyžtak nějakou doporučte, nezaleží na vzhledu a displey nepotřebuju.

Odpovědi
9of8

Pono Player 🙂
Nedavno se s tim ukazoval Neil Young v Cobert Reportu, je to takovy maly tobleron a ma to mit „nekompromisni“ kvalitu zvuku…
Ale v takove normalni kategorii si myslim, ze je to asi uplne jedno, osobne jsem zkousel sandisk, ktery mi vydrzel 5 let, nez jsem si zacal hrat s firmwarem a podelal jsem to, od te doby mam nejaky od Sony, ktery drzi uz dalsich 5 let a neplanuju se vrtat tentokrat do firmwaru 🙂 Oba staly kolem 4000, takze asi nelze cekat nejake zazraky a jinak az na dotykovy sony display spokojenost s obema, myslim, ze v tehle cenove kategorii toho clovek moc nevymysli, pokud se nesnazi usetrit na nejakych bezejmennych znackach

Zdroj: https://ponomu­sic.force.com/ccrz__P­roductDetails?vi­ewState=Detail­View&cartID=900a7ba4-b2e3-42b5-b134-83983a658aa2&sku=NY001­Y&store=ponomu­sic