annas

Určíte správně již poslední vědeckou definici dvou přísloví?

  1. Vznik stoupavého proudění skleníkového plynu teplejšího než okolí, vyznačujícího se charakteristickou turbulencí, je podmíněn prudkou oxidací biochemického materiálu rostlinného původu, která probíhá jako exotermická reakce s výrazným iluminačním efektem.
  2. Domestikovaný vrubozobý pták, zasažený libovolným projektilem nebo vrženým předmětem, vykazuje nejvyšší intenzitu vyluzování zvuků, které jsou pro tento druh živočicha charakteristické.

Nejlepší odpověď
vagra

2-Potrefená husa,nejvíc kejhá-to je jasné.

U 1 se mi vaří mozk.závity-jdu si vyvětrat na chvíli hlavu

1-Není kouře bez ohně

Ale Annas-vy mi dáváte zabrat,tu exotermickou reakci s výrazným iluminačním efektem,jsem měl dnes v hlavě.....:D