7KATKA7

Urči správnou časovou posloupnost událostí, které významně zasáhly do osudu českých zemí:

Urči správnou časovou posloupnost událostí, které významně zasáhly do osudu českých zemí:A)2. pražská defenestrace, bitva na Bílé hoře, rekatolizace, Obnovené zřízení zemské, vestfálský mírB)rekatolizace, 2. pražská defenestrace, bitva na Bílé hoře, Obnovené zřízení zemské, vestfálský mírC)2. pražská defenestrace, rekatolizace, bitva na Bílé hoře, vestfálský mír, Obnovené zřízení zemské

Nejlepší odpověď
annas

Pražská defenestrace, Bitva na Bílé hoře, rekatolizace, Obnovené zřízení zemské, vestfálský mír – a

Další odpovědi
martina1

Zkusím si spíš tipnout A.

A dozvíme se odpověĎ?

Sandy

pro člověk→ Nechápete-li důvod, ráda Vám ho vysvětlím. Vsadím se, že prostě má nějaký domácí úkol :o).

Spiritus

to druhy

člověk

mne by jen zajímalo,jestli takto chceš nahonit body,protože nechápu proč tyto zprávy,