tomáš007

Určete město

Město je známé z westernových filmů, jako obvyklý cíl zločinců divokého západu prchajících
před spravedlností. Tuto pozoruhodnou geografickou charakteristiku si město uchovává
dodnes. Příčinou je jeho geografická poloha. Město totiž leží na hranici dvou států v místě,
kde se suchozemská hranice mění v hranici tvořenou veletokem. Naše město má na druhé
straně hranice svůj protějšek – město, které svým milionem obyvatel naše město
přesahuje. Mosty mezi oběma městy propojují i státy, které se liší úrovní tolerance ke
zločinu, drogám a dalším kriminálním jevům.

Odpovědi
fablen

bude to špatně, ale aspoň nějaký typ: Minnesota

anonym

Jestli mě pamět neklame, tak obvyklým cílem zločinců bylo Mexiko, kam se dostali překročením řeky Rio Bravo v El Pasu. Rio Bravo se jmenoval i jeden western.

iceT

Tipla bych El paso.