Urážlivé emaily

právě mi přišla zpráva od admina,pokud se mi nezobrazilo od koho mail přišel ani jeho přezdívka,nebude admin nic vyhledávat jsem ojedinělý případ a vyhledání je složité

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pošli mi ten mejl-přeposlat a zadej moji adresu. tu znáš a pokud ne, tak na Facebooku je.
Třeba to najdem.

Další odpovědi:

Bronzový

pokud to dotycny posilal napriklad z outlooku a ma verejnou ip jde to dohledat pomerne snadno, ale vetsina lidi pouziva pristup k mailu pres web - k nalezeni odesilatele poslouzi hlavicka emailu (header) v ktere je cela cesta kudy mail putoval

jinak i tak mohl odesilatel udelat nekde chybu a dohledat jej muze byt jednodussi

Bronzový

Přišlo mi už několik mailů od dalších uživatelů Odpovědí (naštěstí ne negativních) a vždy bylo v úvodu uvedeno číslo uživatele, stálo tam: "E-mail odesílatele: x" Pravděpodobně to číslo bude souviset s identitou odesílatele. Máš to taky tak?

Stále neznám obsah toho hanlivého mailu, tak nemůžu posoudit, jestli je závadný jen subjektivně- ve Tvých očích, nebo objektivně. Pokud je závadný objektivně, tak Ti pomůžeme. Můžeme třeba sepsat hromadnou žádost o vyřešení tohoto problému, zkopírovat ji a každý (komu záleží na spravedlnosti) by jej mohl za sebe poslat správci Odpovědí. Řešení se jistě najde. Ale kdychom Ti s tím měli pomoct, potřebujeme znát obsah toho mailu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.