Avatar uživatele
Miroslavst

Úraz nebo namožený sval?

Dnes mi nechtěl chytnout pionýr a tak jsem jej roztlačil. Najednou chytnul a málem mi ujel. Přitom jsem si do nohy narazil zadní stupačkou.
Teď to bolí a kulhám.
Může to být tím?
K večeru jsem šel ještě nakoupit. PĚŠKY!!! Nemůže to být tím-namožený sval? Jinak jezdím autem nebo na tom pincku, ale šel jsem pěšky asi 300m.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym před 4979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Jezdím na stejném drakovi a mám podobné zkušenosti. Stupačky dokáží lýtko bolestivě narazit. Doporučuji octanovou mast aluminii acetotartratis cremor hbf.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jsi si jistý že sis sval namohl,nebude to spíš tím že už ten sval nemohl?
Doplňuji:
http://www.zkou­knito.cz/vide­o_59999_ujela-mu-motorka

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Určitě obojí,já bych to nedělila :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Těžko se určuje cokoli na dálku,snad touhy a sny. Jedině lékař je kompetentní aby určil co Vám je. Což ho takhle navštívit?
Vím že jsou to peníze,ale zdraví je větší hodnota.Nějaké analgetikum by možná pomohlo.Nepíšu jaké,protože nevím jestli nejste na něco alergický.Jediné co bych Vám dal navíc v rámci nadstardantní péče :krásnou ženu.Hodně zdraví přeje Michal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Z toho kousku chůze to určo nebude.Prostě ses bouchl do svalu a ten bolí.Neboj to přejde.Jen zítra pojedeš autem a toho fechtla jeden den vynecháš.Nebo běž raději pěšky,to ti na tu bolístku jen prospěje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Taky může být natržený.Jak to popisujete,tak to byla pěkná pecka.Nevím,ale když to bude bolet,tak bych šla k doktorovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek