jechoutan

Urad prace a vydelek nad 4 tisice – jak to vlastne je ?

Dobry den, rad bych se zeptal. Jsem na urade prace a bylo mi sdeleno, ze si nemuzu na brigadach vydelat vice jak 4 tisice hrubeho za mesic. Chtel bych se zeptat co se stane kdyz si vydelam vic, popripade co je nutne si zaridit atd. dekuji mockrat

Odpovědi
BELA81

Budeš odhlášen z úřadu práce.A budeš muset si platit zdravotní pojištění.Nevím jak to je se sociálním pojištěním.Možná i to.Záleží co ti vlastně bude platit zaměstnavatel.
Doplňuji:
Tady jsem našla nějaké informace o sociálním pojištění.Nejlíp bude když se zeptáš přímo na úřadě práce. http://flek.cz/clan­ky/zakonik-prace/dohoda-o-provedeni-prace-2013