vrtula

Upřesnění otázky o automatických aktualizacích. Opravdu už nevím co s tím!?!

Mám Windows XP Home Edition Verze 2002 SP3. Tyto aktualizace se mi stále opakují při každém vypínání počítače a po jeho zapnutí mne antivirový program (ESET NOD32) upozorňuje, že Windows update má připraveny k instalaci nové aktualizace. Můžu je instalovat ručně, nebo automaticky, pořád je to to samé. Při ignorování instalace se instaluje stejně při vypínání PC. Aktualizace rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 pro systémy Windows Server 2003 a Windows XP x86 (KB982168), Aktualizace zabezpečení rozhraní Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 a .NET Framework 2.0 SP2 pro Windows 2000, Windows Server 2003 a Windows XP x86 (KB979909),Ak­tualizace zabezpečení pro rozhraní .NET Framework 2.0 SP2 a 3.5 SP1 v systémech Windows Server 2003 x86 a Windows XP x86 (KB983583),Ak­tualizace zabezpečení pro rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 SP2 a 3.5 SP1 v systémech Windows Server 2003 a Windows XP platformy x86 (KB2418241)

Odpovědi
Honzucha

Jaká je odpověď? V tomto případě jaká je otázka? Nejlepší by bylo sehnat novější verzi Windowsu s aktualizacemi aspoň 2010. Vyzkoušejte uplně vypnout antiviry a pokusit se nainstalovat aktualizace. A pokud vás to teda bude pořád otravovat vypněte stahování aktualizací úplně.

Hlada

Jsou opravdu nainstalované? Nastavte v Centru zabezpečení jen oznamování a ïnstalujte je pak ručně, abyste měl kontrolu, co se děje. Když budete mít jistotu, že jsou správně nainstalované, můžete odškrtnout Na tyto aktualizace příště neupozorňovat.