cvak

úprava zvuku ve videu

Dobrý den potřeboval bych poradit program ve kterém bych mohl pracovat se zvukem a zároveň sledovat video a podle toho určit od kdy zvuk pojede(něco jako Subtitle workshop ale místo titulků bych pracoval se zvukem)jestli tedy takový program vůbec existuje.Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi
Supercom

Tak to se tezko da rict: Jestli takovy perogram existuje :D Takových programu jsou stovky. Ja pouzivam Pinnacle Studio. Dále také napr. Adobe Premiere Pro, Sony Vegas, Video Spin, Ciber Link…Ja mam nejradši Pinnacle Studio…podle me je nejprehlednejsi, jsou tam spousty temat kolaze, ruzne styly titulku, stovky prechodu, ale tebe zajima zvuk a s tim muzes v tomto programu také delat kouzla ;) Jediny problém je, ze skoro všechny programy pro upravu videa jsou placene. Takze si budes muset program bud koupit nebo stahnout demo nebo cracknout, ale s tim ti tu uz neporadim ;)