Blondie

Úprava fotografií

V jakém programu lze upravovat fotografie,aby například 1 fotka byla složená z 5?Jakým způsobem spojit(vložit)fo­tografie?K dis­pozici mám Zoner PhotoStudio 12 a Photoshop CS 5.
Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Sorry, Zoner Photo Studio 13 🙂 Překlik.
Asi umí, jen já s tím neumím 🙂

Nejlepší odpověď
Michal Kole

XnView (www.xnview.com)a je zadarmo a česky

V průzkumníku XnView vyberete fotky, pak v menu nástroje dáte Náhledový list, zadáte rozměry, okraje, počet řádků a sloupců a hotovo
Doplňuji:
Oprava menu Vytvořit > Náhledový list (indexprint)

Psal jsem to z hlavy tak se omlouvám za nepřesnost

Další odpovědi
www

Zoner by to měl umět. A opravdu to koupená 12ka neumí ??
Tak 13 je ještě lepší! Zkus najít na netu „zoner photo studio tutorial“, což je návod na použití a tam se dozvíš vše potřebné. V přiložené dokumentaci (koupě z obchodu) to ale také je, nebo mailem na výrobce a pošle ti návod, spíše odkaz na něj(vyzkoušeno).
Je zcela zbytečné instalovat další, byť i dobrý program, když ten tvůj to umí a daleko líp, než jakékoliv fríčko (zdarma). Jen se jej musíš naučit 😉
Zkušenost se Zoner

Terča 321

tady na této stránce

Zdroj: www.picnik.com

RomanP

V Zoneru si pustíš editor.Nahoře vybereš Upravit a potom použiješ funkci vložit Obrázek do obrázku.