uprava fotky

prosím chci se zeptat mám starou fotku a je na ni zdojený obraz je možné fotku upravit děkuji za opověď

Nejlepší odpověď
kropitko

Nevím jestli na to existuje nějaký program,aby jste si tuto fotografii mohl/a upravit doma sám/sama,ale jsou firmy,které se zabývají retušováním a úpravou starých fotek,zasílám jednu,co jsem našla na netu

http://retusfo­to.cz/nahledy­.html

Další odpovědi
mosoj

Záleží co myslíte tím „zdojením“. Neostrost Vám nikdo nenapraví. Jinak fotka se dá upravit v každém kvalitním programu pro úpravu fotografií. Photoschop, Zoner,Gimp a pod.
Fotku je třeba ale co nejkvalitněji naskenovat do elektronické podoby.
Z osobních zkušenosti vím, že takto upravená fotka bývá pohledově kvalitnější než originál. Fotky si upravuji sám.