Úprava fotek v PC

Potřeboval bych doostřit alespoň trochu tohle foto které se moc nepovedlo http://www.edis­k.cz/stahni/24264/P10­00077.JPG_4.58MB­.html jestli by si nějaký odborník s tím nepohrál.Skoušel jsem to v Picasa ale výsledek nic moc děkuji předem

Nejlepší odpověď
mosoj

Foťák DMC-TZ8
automatická expozice
ohnisková vzdálenost 90 mm
čas expozice 1/40 sec

Kde nic není ani smrt nebere. Na snímku je pohybová neostrost ( dlouhý čas při focení a ještě delší ohnisko – zoom ).
Fotografovaný objekt se při expozici pohnul + bylo hnuto s foťákem při zmáčknutí spouště.
Takovýto snímek doostřit nelze. Expozice je dobrá. Chtělo to tak čas alespoň 1/200 sec a méně !!
Takovéto snímky není dobré fotit v automatickém režimu a když už, tak si foťák o něco opřít. Stabilizace v tomto případě také nepomůže.