bolak

Upozorňovač na příchozí e-maily s výjimkou

Prý existuje nějaký upozorňovač e-mailů, který mě nějak dá vědět, když mi dojde nový e-mail do schránky. Můžu si tam zadat i adresy ze kterých nechci dostávat echo?
Například když mi napíše nějaká důležitá osoba, tak bych rád aby mě to dalo vědět, ale když napíšu otázku na odpovědi.cz,tak to třeba nepotřebuju aby na mě ve windows co dvě minuty něco vyskakovalo, to mi stačí prolítnout jednou za pár hodin tady na webu.
Je nějaká taková aplikace která by uměla to co popisuju?

Nejlepší odpověď
MILAN1961

SEZNAM POŠTÁK

Další odpovědi
anonym

Není to úplně to,co popisuješ,jestli někdo bude vědět,určitě nám poradí víc.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/?g[s]=po%B9tak

bolak

jami155: tam je napsano explorer a firefox, funguje to i na Google Chromej?