bolak

Upozorní mě operátor když se blíží termín vypršení platnosti kreditu?

Například když si dobiju simkartu 150 korunama u vodafone a neprovolám to (myslím) do 45 dní, tak mi zbývající kredit.

Dá mi vodafone vědět, že mi zbývá (třeba) posledních 7 dní?

Nejlepší odpověď
Rocker

Na provolání dobytého kreditu máš rok,před vypršením tě operátor informuje smskou.

Další odpovědi
Jikra

14.října jsem v O2 nabíjel za 200,– a platí to do 12.4.2012 tedy půl roku a před vypršením této doby vždycky vyhrožuji SMSkama že když to nedobiju tak mi omezí služby.

lexx

Vodafone ano, sms v poslední den.

Fildas

Myslím že upozorní… Ale nejspíš určitě