bumbi

Upozornění u Google kalendáře pomocí SMS?

Používá tu někdo upozornění na událost pomocí SMS u Google kalendáře? Zajímá mě jedna věc a to zda li je to zpoplatněno. Píše se tam toto: „Google za odesílání SMS neúčtuje poplatky, mohou ale být zpoplatněny vaším operátorem.“ Co si mám pod tím představit? Nějaké bližší vysvětlení? Děkuji

Odpovědi
anonym

„Představ si pod tím“ to, že operátor ti může zpoplatnit příjem SMS.
Čeští operátoři ale doručují SMS zdarma (příjem SMS u nás není zpoplatněn).