alenad

Upozornění na FB: následující plugin selhal: skype toobars

Prosím o radu co s tím , vždy jak kliknu na nějaký odkaz , tak mi monitor chytne mléčnou barvu a objeví tato hláška – prosím nevíte , čím to je ?
Moc děkuji za každou radu .
P.S.jsem laik
Doplňuji:
KdoSiOdJinud – moc děkuji za nasměrování – zkusím .

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Záleží na prohlížeči, ale řešením je odinstalovat skype toolbars :) pravděpodobně bude v lište prohlížeče → zkusil bych pravé tlačítko a odinstalovat/o­debrat nebo tak nějak :)